Nahlédnout pod pokličku slavných je vždy vzrušující podívaná. Obzvlášť jedná-li se o rezidenci jedné z největších hereckých star současnosti Johnyho Deppa. Johnnyho sídlo ve Francii má hodnotu 63 milionů dolarů, což je v přepočtu něco kolem 1 miliardy a 400 milionů korun.

Usedlost Johnnyho Deppa o rozloze 150.000 m2 pochází původně z 19. století a je tak postavena dle tradičních způsobů. Johnny Depp se pustil do velkých rekonstrukcí hned po nákupu nemovitosti v roce 2001. Za tu dobu do nemovitosti investoval obrovské finanční prostředky. Jak je ale vidět, nemovitost si stále zachovává svůj jedinečný duch.

Hlavní rezidenční dům disponuje neskromnými 12 pokoji. Co se kuchyně týče – v Johnnyho vesničce je rovnou autentická restaurace s profesionální kuchyní, která rovněž odpovídá tradičnímu a nezaměnitelnému pojetí typickému pro Provence.

Rezidence samozřejmě myslí i na Johnnyho hosty. Jako dům pro hosty slouží bývalý kostel. Zajímavostí je, že bývalá zpovědnice slouží jako skříň na oblečení.

Celému objktu nechybí dva bazény a samozřejmě i vinný sklípek

Ačkoliv je nemovitost zhruba 15 kilometrů vzdálená o metropole Saint-Tropez, soukromí, které je patrné z každé fotografie, rozhodně Johnnymu nemůže chybět.

Celou rezidenci si můžete prohlédnout v celé své kráse na videu:

Foto: Variety.com, 3mille.com

redakce

Zajistit si bydlení snů zpravidla není žádná legrace - a přes to - je to jeden z životních cílů většiny z nás. Problémy, kterými si procházíme při zařizování bydlení řešili už generace před námi a podobné problémy čekají i naše potomky. Díky našemu portálu získáte spoustu cenných rad a tipů, díky kterým bude vaše cesta k bydlení snů o něco snadnější!