Moderní bydlení na kopcích kolem Hollywoodu nemusí být jen pro boháče

Moderní bydlení na kopcích kolem Hollywoodu

Jak může vypadat bydlení v Hollywoodu? Los Angeles si nepředstavujte jen jako čtvrť plnou obrovských vil místních a slavných zbohatlíků. Moderní projekt architektů z roku 2019 představuje tři rodinné domky přímo na kopcích kolem Hollywoodu, které si z mnoha důvodů oblíbí i rodiny!

Ideální pro život v komunitě

Dostatek prostoru a zajímavé propojení staveb je ideální pro ty, kteří tíhnou ke komunitnímu stylu života nebo se jen rádi schází se sousedy. Spousta prostoru pro společné večery, grilovačky a oslavy ocení rodiny s dětmi. Předností těchto tří domků je jednoznačně výhled na andělské město Los Angeles a příroda přímo za okny.

Neustálý kontakt s přírodou i moderní zázemí

Na první pohled určitě zaujme vzájemná poloha domů. Jsou postaveny v řadě a velice blízko u sebe. Až by se mohlo zdát, že soukromí zde vůbec neexistuje. Propojení exteriérů sice tvoří komunitní atmosféru a umožňuje snadný kontakt se sousedy, ale orientace domů, skvěle řešený interiér a oddělené balkony zároveň poskytují dostatek soukromí.

Zastřešené nádvoří, obrovská přední veranda, střešní terasy i můstek vedoucí přímo na vrcholek kopce domy chytře a nenásilně propojují a poskytují nepřetržitý kontakt s přírodou.

Styl, konstrukce a použité materiály jsou různorodé a zajímavě zkombinované. Nechybí oblíbené dřevo a využití má v některých prvcích i olovo. Architekti vsadili na hru s prostorem a kombinace světlých barev, velkých oken a přírodního dřeva dodává interiéru nádech svobody a volnosti.

Inspirativní bydlení a bytový design je mou vášní. Hltám moderní i tradiční architekturu. Ráda vás provedu krásami staveb, které mě zaujaly a které ve mně něco zanechaly.