Na klasická umyvadla zapomeňte. Koupelna nemusí být jen praktická!

Koupelnu většina lidí vnímá jako ryze praktickou místnost. Zpravidla ji zařizujeme účelově a tak, aby nám ve všech směrech sloužila. Napadlo vás někdy pohlížet na koupelnu i z jiného úhlu? Co když koupelna nemusí být jen praktická, ale i vkusná a moderně zařízená?

Koupelna je pro mnoho z nás prvním místem, které navštívíme krátce po probuzení, zároveň posledním místem, kde trávíme čas těsně před tím, než se odebereme ke spánku. I z toho důvodu je na místě zařídit ji tak, aby byla účelová i pěkná zároveň. A věřte, že to jde!

Na klasická umyvadla zapomeňte!

Bez umyvadla by si to v koupelně uměl představit jen málokdo. Kde byste si myli ruce nebo čistili zuby? Ohnutí nad vanou? Ale kdepak! Umyvadlo je v koupelně jednoduše nutnost, ovšem na ta klasická rovnou zapomeňte – ta jsou dávno pasé. Nyní frčí netradiční a moderní tvary. Co třeba kulatá umyvadla, která působí nadčasově, elegantně a moderně?

Vana bude ozdobou koupelny

Dáváte přednost vane před sprchovým koutem? Pokud rádi odpočíváte ve vaně plné horké vody (a klidně i bublinek), pak se bez vany neobejdete. A proč sázet na klasiku v podobě obdélníkové vany? Ta sice šetří prostor, ale pokud chcete, aby vaše koupelna vynikala, zvolte takovou vanu, která se stane její ozdobou!

Myslete i na detaily

Koupelna se může proměnit v malý ráj na zemi v případě, kdy si dáte záležet i na detailech. Doplňky, úložné prostory, dekorace – to vše zde může mít své čestné místo a spolehněte se, že díky těmto zdánlivým maličkostem bude vaše koupelna rázem vypadat úplně jinak.

Zrcadlo je praktickou i estetickou součástí koupelny

Pokud v koupelně něco nesmí chybět, pak je to zrcadlo. Nejenže díky němu upravíte účes nebo po ránu vytvoříte make-up, ale v případě, kdy budete zařizovat menší koupelnu, dodáte místnosti pár centimetrů k dobru díky optickému klamu.

Foto: Pexels.com, Pinterst.com.

Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!