Netradiční držáky na nože jako praktický trend i pro vaši domácnost

Netradiční držáky na nože jako praktický trend i pro vaši domácnost

Kuchyňským nožem se v kuchyni oháníme dnes a denně, když připravujeme sami sobě nebo ještě lépe našim nejbližším něco dobrého na zub. Mnohdy ale řešíme, jak nože efektivně a prakticky skladovat, abychom je měli vždycky po ruce. Řešením mohou být nejrůznější držáky, o kterých ale víme, že mnohdy vyjdou pěkně draho.

Mnohem lepším řešením je držák na nože vyrobit. Možností je nespočet, stačí si jen vybrat! Pokud se chcete do výroby držáku na kuchyňské nože pustit i vy, jistě se vám bude hodit naše inspirace. Tak s chutí do toho, jsme přesvědčeni, že si nový držák na nože zamilujete!

Špejle sem, špejle tam

Držák na nože vyrobený doslova za pár vteřin? Jeden tip bychom měli! Stačí vzít nějakou nádobu, může to být sklenice, plechovka nebo třeba menší váza a do té naskládat špejle. Ano, úplně obyčejné dřevěné špejle. Snažte se jich do nádoby dostat co nejvíce, aby vám poté nože krásně držely.

View this post on Instagram

Наши бетонные боксы для хранения ножей отлично подойдут для подарка не только мужчине, но и девушки , с удовольствием будут использовать их на кухне. Так же их безумно приятно гладить и трогать руками. . —————— Испытайте все чувства восторга всего за 3500 рублей. ­ #ニ三十0 #beto_spb#loftdecor #кухня#knife #knifeholder #ноживбетоне #loftdesign #бетон #декор #бетонвсемуголова #sanktpeterburg #loft #stylishconcrete #decorativeconcrete #concretedecor #цветывбетоне #

A post shared by BeTo_spb (@beto_spb) on

Za pár korun

Vyrobit si originální držák na nože, který jen tak někdo doma nemá a neutratit za to skoro nic? Ano, i to lze! Tentokrát budete potřebovat opět libovolnou nádobu, ať už to bude sklenice, plechovka nebo cokoli jiného a rýži nebo těstoviny. Výroba je jednoduchá, stačí do nádoby nasypat syrovou rýži či těstoviny a je hotovo. A nože se ani nehnou!

Pro milovníky četby

Pokud jste vášnivými čtenáři a knihami se obklopujete prakticky všude, využijte tuto svoji zálibu při výrobě držáku na nože. Starší knihy, kterých vám nebude líto, lze totiž použít na výrobu originálního držáku. Knihy svažte k sobě, můžete je také k sobě přilepit lepidlem. Nože pak stačí zasunout mezi jednotlivé listy.

Foto: Instagram, Shutterstock.com.

Nikol Kolomazníková

Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!