Nevíte, jak doma skladovat ručníky? Vyrobte na ně originální držák

Foto: Depositphotos.com

Také doma často řešíte otázku, kam s ručníky? Někdo to vyřeší komodou v koupelně, ale co když na kus nábytku nemáte dost místa? Jiný najde pro uskladnění ručníků místo jinde v domácnosti, ale co si budeme povídat – chodit pak z místa na místo, když potřebujete nový ručník? To je otrava. A komu se již někdy stalo, že si ručník do koupelny nevzal a zjistil to až tehdy,  kdy vlezl do vany nebo se postavil pod sprchu?

Pokud i vy řešíte, kde a jak uskladnit ručníky, protože se vám komoda do koupelny jednoduše nevejde (a nebo ji tam prostě nechcete), pak jste tady správně. Máme několik nápadů, mezi nimiž si jistě dokážete vybrat.


Věšák tak trochu jinak

Z obyčejného věšáku na klíče, který třeba nevyužijete, může vzniknout jednoduchá dekorace, která poslouží jako držák na ručníky. Na zdi nezabere příliš mnoho místa, ale problém s uskladněním ručníků vyřeší raz dva. Co na něho říkáte?

Patrová polička na ručníky

Snad každý alespoň trochu zručný kutil dokáže vyrobit podobnou patrovou poličku, která nabídne dostatek místa na uložení ručníků, co myslíte? Stačí pár prkýnek a jedno volné odpoledne, pěkná dekorace, jež bude estetická i praktická v jednom, bude rázem na světě.

Hlavně jednoduše

Proč na to jít složitě, když to jde tak krásně jednoduše? Někdy stačí vážně málo a můžeme si život parádně usnadnit. Proč ručníky v koupelně neskladovat zrovna tímto způsobem? Opět stačí dvě zručné ruce a chvilka času. Jak se vám takový držák na ručníky líbí?

Foto: Pinterest.

Nikol Kolomazníková

Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!