Vestavěné skříně jsou praktické i stylové

Vestavěné skříně jsou praktické i stylové

Oblečení má tu vlastnost, že v našich skříních jako by neustále přibývalo. Zvláště příslušnice něžného pohlaví o tom mohou vyprávět celé romány. Jenže kam neustále se rozrůstající hromádky oděvů pořád ukládat? Odpověď je jasná – do vestavěných skříní.

Elegantní řešení: vestavěné šatny

Vynálezce vestavěných skříní musel patrně být génius. Pokud ji doma již máte, pak víte, o čem je řeč. A pokud ne? Pak urychleně začněte přemýšlet, kam by se u vás doma vestavěná skříň nejlépe vešla. Díky tomu, že výrobci nabízejí řešení na míru, nemusíte lamentovat nad tím, že se vaše ložnice či předsíň vyznačuje nepraktickými a nestandardními rozměry. V dnešní době je totiž možné úplně všechno – a najít správnou vestavěnou skříň není žádným složitým oříškem.

Výhody vestavěných šaten

Již dávno neplatí, že by vestavěné skříně plnily čistě funkční a praktickou roli. Naopak, díky bohaté nabídce a pečlivě propracovaným designovým provedením jsou současné nabídky na poli vestavěného nábytku naprostou špičkou, co se týče zařizování interiéru.

Vestavěná skříň může tedy sloužit i jako ideální bytový doplněk – to vše díky široké nabídce vzorů, materiálů a vzájemných kombinací. Jejich hlavní výhoda však i nadále spočívá zejména v množství úložného prostoru, který poskytují.

Pokud si nevíte rady se vším oblečením, které se vám hromadí, kam se podíváte, představuje vestavěná skříň prakticky jedinou možnost, jak nesčetná trička, kalhoty a spodní prádlo zpacifikovat, roztřídit a udělat v něm přehledný pořádek.

Vybíráme vestavěnou skříň

Při výběru vestavěné skříně nehleďte pouze na cenu a na to, zda se bude do vaší domácnosti hodit. Klíčové faktory spočívají někde jinde – zejména ve vnitřním uspořádání. Než skříň definitivně vyberete, rozmyslete si, jaké druhy oblečení či jiných předmětů do ní budete ukládat. Nezapomeňte na maličkosti, jako třeba zavěšené kabáty nebo saka (aby se nedotýkaly země), případně dostatečné vysoké přihrádky určené pro hromádky složených triček.

Do vestavěných skříní patří i různá šuplata nebo botníky. I jejich uspořádání je dobré si předem promyslet. V úvahu berte i to, jakým způsobem se k vám chová výrobce – zda je ochoten sestavit vám 3D návrh zdarma, jestli poskytuje dostatek podrobných informací, jakým způsobem reaguje na vaše dotazy.

Foto: Shutterstock.com.

redakce

Zajistit si bydlení snů zpravidla není žádná legrace - a přes to - je to jeden z životních cílů většiny z nás. Problémy, kterými si procházíme při zařizování bydlení, řešily už generace před námi a podobné problémy čekají i naše potomky. Díky našemu portálu získáte spoustu cenných rad a tipů, díky kterým bude vaše cesta k bydlení snů o něco snadnější!

DISKUZE