Udělejte ze starého zrcadla perlu vaší domácnosti. Chce to jen trochu zručnosti a lepicí pistoli

Foto: Depositphotos.com

Zrcadlo má doma snad úplně každý. Je nedílnou součástí předsíně, kde si díky němu kontrolujeme svůj look těsně před tím, nežli odejdeme z domu. Zrcadla jsou také neodmyslitelným vybavením koupelen, zdobíme s nimi i chodby nebo ložnice.

Co když vám ale doma na zdi visí zrcadlo, jehož design už se vám nelíbí? Je staré, okoukané, možná jste dokonce uvažovali nad tím, že jej vyhodíte. To by ale byla škoda! Ze starého zrcadla, jehož vzhled vám přijde nudný a nezajímavý, se dá udělat nový neokoukaný prvek, kterého se nebudete moci nabažit. Inspirujte se v našem článku!


S květinami zrcadlo ožije

Možná už má svá nejlepší léta  za sebou, možná se na jeho rámu podepsal zub času. A víte co? Vůbec to nevadí! Stačí totiž několik barevných květin a staré zrcadlo, které jste již málem odsoudili, rázem ožije a stane se perlou interiéru. Umělé květiny a lepidlo, to je všechno, co k výrobě tohoto pokladu potřebujete.

Ať se to třpytí a blyští

Zrcadlu můžete dopřát úplně nový a neokoukaný kabátek mnoha způsoby. Proč ne třeba za pomoci nejrůznějších kamínků, skleněných korálků a barevné mozaiky? Zkuste také využít stará nepotřebná CD, která nalámete na menší kousky. Opět se stačí vyzbrojit pořádnou zásobou ozdob a lepicí pistolí, výsledek bude zaručeně stát za to!


Jako u moře

Pokud často jezdíte na dovolenou k moři, odkud si vždycky dovezete pořádnou zásobu mušlí, proč tyhle ozdobičky nepoužít a neproměnit s jejich pomocí postarší zrcadlo? Při pohledu do něj se tak vždycky budete cítit jako zpátky u moře.


Nikol Kolomazníková

Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!