Inzerce

Inzerujte s oblíbeným českým lifestylovým magazínem pro pohodové bydlení SnadnoBydlet.cz! Na českém internetu se pohybujeme už od roku 2016. Naše články inspirují a radí tisícům lidí z celé České republiky v rubrikách Finance, Inspirace, Interiér, Kuchyně, Ložnice, Obývací Pokoj, Nábytek nebo Rekonstrukce.

Vyberte si z nabízených formátů reklamy níže, případně nás kontaktujte pro doplňující dotazy nebo další informace. Můžete nám také napsat na INFO@snadnobydlet.cz.

Objednejte si více textových odkazů, PR článků nebo kombinaci obou nabízených formátů reklamy najednou – rádi Vám nabídneme zvýhodněnou cenu!

Reklamní článek

Reklamní články poskytují největší prostor pro detailní popis prodávaného produktu nebo služby. Oslovte naše čtenáře s vaším produktem. Tento typ propagace je zejména vhodný k prvotnímu oslovení potenciálních klientů a zákazníků.

Nabízíme dvě varianty:

Publikování dodaného článku – 1990 Kč

Článek napsaný naší redakcí2490 Kč

Textové odkazy

Podpořte Vaši stránku textovým odkazem z tématických článků. Vyberte si z naší databáze již hotový článek, který odpovídá vámi preferovanému tématu a napište nám. Rádi vám do článku umístíme zpětný odkaz.

Kupte si textový odkaz z libovolného nereklamního článku.

1 textový odkaz – 990 Kč

3 textové odkazy – 2490 Kč

Ceny jsou konečné, fakturovány od neplátce DPH. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.