Neutrácejte zbytečně: vyrobte si domácí čistič na televize a monitory

Neutrácejte zbytečně: vyrobte si domácí čistič na televize a monitory

Domácnost bez televize? To je v dnešní době nevídaný úkaz. Drtivá většina lidí totiž televizi doma má, ba dokonce si život bez ní neumí představit. A je přitom úplně jedno, jestli v televizi sledují aktuální dění nebo dávají přednost stále se opakujícím telenovelám.

Pokud i vy máte televizi doma, jistě s námi budete souhlasit, že prach a šmouhy dokážou nepěkně pokazit celkový dojem z jejího sledování. Nikdo se během oblíbeného a napínavého filmu nechce soustředit na fleky na televizi, že?

Čistič nejen na televize si můžete vyrobit doma

Ačkoli jsme doposud mluvili jen o televizi, bude se náš dnešní článek určitě hodit i těm z vás, kteří trávíte čas za monitorem svého notebooku nebo počítače. Chceme se s vámi totiž podělit o recept na výrobu domácího čističe, se kterým hravě vyčistíte nejen televizi, ale také monitor.

Proč utrácet, když to jde i jinak? Na výrobu domácího čističe na televize a monitory potřebujete jen pár surovin a jednu pomůcku. Utratíte zlomek ceny, nežli kolik byste byli nuceni investovat do pořízení přípravku z obchodu a dosáhnete stejně tak dobrých výsledků.

Na výrobu domácího čističe budete potřebovat:

  • 100 ml převařené vody
  • 100 ml octa
  • nádobu s rozprašovačem

Postup přípravy je naprosto jednoduchý. V podstatě jen stačí smíchat vodu s octem a směs nalít do nádoby s rozprašovačem. Místo převařené vody můžete použít i destilovanou vodu, finančně vás opravdu nezatíží a má delší životnost.

Čištění televize nebo monitoru bude jedna radost

Jakmile bude směs na čištěná hotová, můžete se dát do díla. Na čištění radíme používat jemný hadřík z mikrovlákna. Obrazovka a monitor se budou lesknout novotou.

Foto: Pexels.com.

Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!