Klasické rámečky jsou nuda: fotografie jako cenná dekorace v domácnosti

Klasické rámečky jsou nuda: fotografie jako cenná dekorace v domácnosti

Dekorace v podobě fotografií vypadá moc pěkně, vytváří útulný dojem a navozuje pocit, že se rádi obklopujeme společnými okamžiky. Většina z nás si doma fotografie s oblibou vystavuje, nejčastěji je pokládáme na poličky nebo v rámečcích připevňujeme na stěnu. Co když se vám ale klasické rámečky okoukají a vy zatoužíte po změně?

Vložit fotografii do rámečku je tak jednoduché, možná i proto tento způsob volíme nejčastěji. Rámečků je k dostání nepřeberné množství, malé i velké, hranaté či oválné, jednoduché i různě zdobené. Zkrátka je z čeho vybírat, člověku by z toho šla až hlava kolem. Pokud ale chcete změnu a rámečky už vás nelákají, inspirujte se dalšími způsoby, s jejichž pomocí se doma můžete obklopit oblíbenými fotografiemi.

Nalepte je přímo na stěnu

Fotografie můžete nalepit přímo na stěnu, dají se přitom vytvořit různé tvary a obrazce, které ve finále vytvoří velmi zajímavý dojem. Fotografie vypadají nejlépe na čisté bílé stěně, jak si vyhrajete s jejich uspořádáním, to už necháme na vás.

Vytvořte z nich 3D obraz

Pokud vám nevadí trochu titěrná práce a vaše kreativní duše už volá po troše aktivity, pak můžete fotografie použít k tomu, abyste z nich vytvořili 3D obraz. I zde necháme na vás, jaký tvar či rovnou nápis vyberete. Uznejte ale, že to vypadá opravdu zajímavě, viďte?

Zavěste je do rámu

Máte doma obraz, který si nechcete vystavit? Ještě před tím, než ho vyhodíte, použijte jeho rám k tomu, abyste s pomocí fotografií vytvořili velmi vkusnou dekoraci. Už jste si někde na návštěvě všimli, že by měli fotografie zavěšené v rámu? Ne? Tak buďte první!

Pověste je na větev

Fotografie můžete zavěsit na zeď i takovým způsobem, že je přivážete třeba na větev a tu poté připevníte ke zdi. Tento nápad ocení především ti, kteří milují přírodní prvky a rádi se jimi doma obklopují.

Foto: Pinterest.com.

Nikol Kolomazníková

Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

DISKUZE