Bydlení pro milovníky fantasy příběhů. Probuďte se jako v pohádce!

Atmosféra fantasy příběhů láká nejen mladší generace. Do světa plného dobrodružství, draků a bitev by se chtěl alespoň na chvíli vydat snad každý z nás. Oregonští tvůrci v čele s Edem Bemisem takové místo vytvořili, a za $7.600.000 může být vaše!

Ekologické dračí doupě

Představte si perfektní místo z vaší nejoblíbenější fantasy knihy. Přesně tak vypadá Shining Hand Ranch, který leží na úpatí Ashlandských hor, kilometry daleko od velkoměsta. Navíc stoprocentně eko-friendly. Topení nebo ochlazování objektu je zajištěno díky dostupné geotermální energii. Bazén, který je vyhřívaný díky solárním panelům, též nepředstavuje téměř žádnou ekologickou zátěž.

Vlastnoruční práce a unikátní design jdou ruku v ruce

Velkou část stavby tvoří velice unikátní prvky, na kterých Bemis vlastnoručně pracoval. Například vstupní dveře z brazilského mahagonu Bemis sám vyřezával více než jeden a půl roku. Interiér zdobí hravé detaily. Hned za vstupními dveřmi Bemis nechal vytvořit podlahu z javorového a třešňového dřeva, která svými barvami připomíná tekoucí řeku. Spousta prvků je inspirovaných původními kmeny a starodávnými tradicemi a každý detail je perfektně promyšlený.

Foto: Inhabitat.com

Hory kam se podíváš!

Za $7.600.000 můžete nocovat s draky, ale také získáte překrásný výhled na Ashlandské hory, které jsou pýchou Oregonu. Jelikož je budova vystavěna poměrně vysoko, naskytne se vám půvabný výhled na americké vrcholy Mount Ashland, Taowhywee Point, Wagner Butte, Mount Shasta a Pilot Roc. Jdete do toho?

Inspirativní bydlení a bytový design je mou vášní. Hltám moderní i tradiční architekturu. Ráda vás provedu krásami staveb, které mě zaujaly a které ve mně něco zanechaly.