Z komody, na které se podepsalo stáří, uděláte během odpoledne designový prvek domácnosti

Stojí vám doma starší komoda, o které jste si již několikrát říkali, že možná nadešel čas ji vyhodit? Ještě než tak učiníte, podívejte se, jak se během jednoho odpoledne dokáže starší komoda proměnit v originální prvek domácnosti. Kdo ví, třeba i vy té vaší léty ověnčené komodě dáte ještě jednu šanci.

Vyhrajte si s barvami

Trocha barev, štětec a špetka fantazie. Co vznikne? Jistě něco originálního, co doma jen tak někdo nemá! A pokud vám chybí inspirace, podívejte se na internet, kde jistě najdete spoustu nápadů, jak oživit starší komodu a dopřát jí nový kabátek.

Samolepicí tapety práci hodně usnadní

Ještě o něco jednodušší je vzít si na pomoc s renovací starší komody samolepicí tapety. Těch je k dostání nespočet, od obyčejných jednobarevných přes různě vzorované až po ty, které třeba mají květinový motiv. S nimi se pracuje jedna radost a výsledek? Ten hladí na duši!

Práce pro trpělivé

Pokud patříte k lidem, kteří jsou známí tím, že disponují pořádnou dávkou trpělivosti, můžete se pustit i do takovéhoto projektu. Poskládat si na komodě vlastní mozaiku a zapojit tak fantazii? To je skutečný kumšt, který vám budou všichni hosté jistě závidět!

Když umíte kreslit

Byla k vám příroda štědrá a nadělila vám do vínku dar v podobě umění kreslit? V tom případě toho směle využijte a proměňte starou komodu ve svůj vlastní originální obraz! Co na nábytek namalujete, necháme samozřejmě na vás. Máte však dost prostoru se tzv. kreativně vyřádit!

Foto: Pinterest.

Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!