Nechte rostliny levitovat: oblíbený zelený trend, který se hodí úplně všude

Živé rostliny dokážou naše bydlení úžasně rozzářit, nemluvě o tom, že také přispívají k čistotě a optimální vlhkosti vzduchu, což není tak úplně na škodu. Možná ale nejste zrovna fanoušek tradičních květináčů, které zpravidla vídáme pohodlně usazené na okenních parapetech nebo poličkách. Proč se tedy nevydat trochu jinou cestou a nenechat rostliny u vás doma levitovat?

Trend v podobě levitujících rostlin je stále oblíbenější, zejména proto, že je originální a hravý, což přitahuje spoustu lidí. Navíc je to skvělá způsob, jak dostat živé rostliny i do méně prostorných bytů, kde si jistě najdou své místo.

Spojte příjemné s užitečným

Kombinace živé levitující rostlinky a osvětlení? Ano, to zní jako super nápad! Spojíte tak příjemné s užitečným a získáte dekoraci, kterou doma nemá úplně každý.

Zavěsit se dá prakticky cokoli

Ať už jste fanouškem sukulentů, čahounů nebo zdraví prospívajících rostlinek, kterou je třeba takový rýmovník, určitě vás potěšíme, že zavěsit můžete prakticky cokoli. Chce to jen přizpůsobit volbu květináče, jinak vás v podstatě nic neomezuje.

Možnosti jsou neomezené

Záleží jen na vás, jakým způsobem připevníte rostlinku ke stropu, poličce nebo čemukoli jinému. Možností je celá řada, určitě najdete takový způsob, který bude pohodlný a zároveň bezpečný, aby se nestalo, že se vám květina vysype na hlavu.

Foto: Unsplash.com.

Nikol Kolomazníková

Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!

DISKUZE