Obývák jako z magazínu o bydlení? Jde to!

Obývák jako z magazínu o bydlení? Jde to!

Kdo by nechtěl mít luxusní obývák právě podle svých představ zařízený tak, aby návštěva zůstala ohromením bez sebe? Já tedy ano a vy zajisté také. Jenže kdo má na nejnovější trendy a nejmodernější nábytek brát pořád čas, úsilí a hlavně peníze? Tuto otázku si již pokládat nemusíte, jelikož vám zde ukážu pár vychytávek a triků do domácnosti, které jsou nejen levné, ale především krásné!

https://www.instagram.com/p/Ba-CWmsg8Js/

Nemusíte hned utrácet celou výplatu za nejnovější nábytek

Dnes, v době internetu a mobilů je velmi snadné si najít vlastně cokoli. Tak proč ne nábytek?

Existuje mnoho způsobů, jak najít vzhledný a levný nábytek. A proto vám zde napíšu pár rad, jak jej najít.

  • Prohlížejte inzeráty – Tím myslím prohlížet inzeráty kupříkladu jak u vás ve městě, či na vesnici, tak i na facebookových stránkách a skupinách. Jak takové skupiny najít? Zkuste vyhledávat pomocí výrazů jako “Nákup/prodej Ostrava a okolí” a podobně.
  • Hledejte na internetových bazarech – I na internetových portálech jako např. bazoš.cz, aukro.cz či sbazar.cz se dá najít veliké množství nábytku za krásné ceny. Stačí jen zadat, v jakém okolí a do jaké ceny chcete danou věc koupit, a portál vám okamžitě najde veškeré inzeráty, které tam inzerenti vyvěsili. Někdy se tam dá narazit i na krásné moderní kousky! Jen pozor na podvodníky, obezřetnosti není nikdy nazbyt.
  • Zeptejte se známých – Ovšem ani na známé nesmíme zapomenout. Někdy se poštěstí a i známí prodávají nábytek. Pak máte jistotu, že si vše můžete “osahat” a třeba dostanete i nějakou tu kamarádskou slevu!
  • Vyrábějte – Nic se vám nelíbí? Další, poněkud tvůrčí možností je si daný nábytek vyrobit. Znám plno kutilů, kteří si vyrobili vlastní postel z dřevěných palet, či stoly ze starých desek. Tak hurá do práce!

https://www.instagram.com/p/B0gkM2mFgmT/

Chybí vám doplňky? Nevadí, vyrobte si je!

Pakliže jste alespoň trochu zruční, pak je tento bod přímo pro vás. Je nespočet inspirací na internetu, co si vyrobit a jak, ale nejdůležitější na tom je hlavně ten hřejivý pocit u srdce, když máte dokonáno a můžete své mistrovské dílo vystavit kdekoli do bytu, kde se to bude krásně vyjímat.

https://www.instagram.com/p/BfPFpb6gELQ/

Mezi nejjednodušší doplňky zajisté patří například:

  • Stojany na svíčky – Ty lze vyrobit prakticky z čehokoli a stačí se jen podívat na internet. Jen pozor, aby vám potom tyto stojany neshořely.
  • Recyklované vázy – Myslím tím kupříkladu nevyužité skleničky, které můžete nabarvit dle svého gusta, či staré plastové PET lahve, které ustřihnete a zároveň je využijete k recyklaci.
  • Prostírání či ubrusy – Máte doma šicí stroj? Pak máte vyhráno, je mnoho způsobů a stylů, jak si vyrobit vlastní ubrusy a podobně. Největší výhodou je to, že to bude přesně podle vašeho stylu. Nevlastníte šicí stroj? Nevadí! některé látky se dají i tzv. ” oškubat” a vyrobit si tak střapatý ubrus či prostírání.
  • Květináče – Určitě doma najdete starou, škaredou misku či hrnec. Což takhle do něj zasadit nějakou květinu či bylinky?
  • Co vás jen napadne – V tvořivosti se meze nekladou.

https://www.instagram.com/p/B1doZSygrql/

Doufám, že jsem vám předala alespoň trochu inspirace do vašeho bydlení a že jsem vám vnukla pár nápadů, jak zvelebit vaše útočiště. Takže hop do práce, ať to doma vypadá dle vašich představ!

Autor

Zajistit si bydlení snů zpravidla není žádná legrace - a přes to - je to jeden z životních cílů většiny z nás. Problémy, kterými si procházíme při zařizování bydlení, řešily už generace před námi a podobné problémy čekají i naše potomky. Díky našemu portálu získáte spoustu cenných rad a tipů, díky kterým bude vaše cesta k bydlení snů o něco snadnější!