Solná lampa jako doplněk, který prospívá našemu zdraví. Pomůže proti chřipce i nachlazení

Foto: Depositphotos.com

Každá domácnost by měla být vyšperkovaná nejrůznějšími bytovými doplňky. Bez bytových doplňků jsou interiéry prázdné, bez života, bez ducha. Zvolte proto solnou lampu, kterou si postavíte třeba na konferenční stolek do obývacího pokoje nebo na okenní parapet v ložnici.

Solné lampy jsou v nabídce obchodů s bytovými doplňky už nějaký ten pátek, ale v posledních letech se na ně zapomíná. Je to velká škoda, jelikož se jedná o doplněk, který má v každém interiéru své místo. Málokdo si uvědomuje, že se jedná nejen šmrncovní dekoraci, ale jedná se také o věc, která prospívá lidskému zdraví. A to mnoho bytových doplňků opravdu neumí.

Foto: Depositphotos.com

Je pěkná i praktická

Proč si solnou lampu pořídit právě do svého domova? Proto, že zaujmou například svým vzhledem. Kromě toho se jedná o praktickou dekoraci, která se postará zejména o kvalitu vzduchu v interiéru, což ocení především alergici a astmatici, jimž vadí sebemenší znečištění vzduchu.

Foto: Pexels.com

Solné lampy pozitivně působí na naše zdraví

Solné lampy mají blahodárné účinky na naše zdraví. Ze všeho nejdříve je třeba vypíchnout jednu vlastnost, a sice tu, že solné lampy zkvalitňují díky uvolňování iontů ovzduší, které často bývá znečištěné výfukovými plyny z ulice, jež se dostávají do domácnosti přes otevřená okna, či cigaretovým kouřem nebo “nepořádkem” putujícím z elektroniky.

Foto: Depositphotos.com

Solná lampa neprospívá jenom našemu dýchání, ale také pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu v těle. Dokáže uklidnit nervovou soustavu, regulovat krevní tlak, podporuje regeneraci našeho svalstva a taktéž zvyšuje kvalitu spánku, která má vliv na naši produktivitu, celkové zdraví a efektivitu nejen při práci, ale i při jiných výkonech během dne.

Ani chřipka na vás nemůže!

Jelikož se aktuálně nacházíme v chřipkové sezoně, měli bychom si co nejdříve solnou lampu pořídit. Je to totiž velký pomocník v boji proti nachlazení a chřipce.


Solné lampy zakoupíte ve specializovaném obchodě SolnaLampa.cz.

Ivan Blažek

Jsem nezávislý žurnalista a také závislý kutil a pěstitel. Vše, co se kolem domu šustne a stojí za pár slov rád prostřednictvím písmenek sdílím se čtenáři. Rád poradím s financemi, hypotékou, ale i se stavbou domu.