Uvolněné bydlení zařízené v boho stylu

Bydlení zařízené v boho stylu se v poslední době těší stále větší oblibě. Boho styl je celkově čím dál populárnější a to nejen v oblékání, ale právě i v zařizování interiérů. Bydlení zařízené v boho stylu působí velmi příjemně, útulně a uvolněně. Co myslíte?

Bydlení zařízené v boho stylu – jak na to?

Pokud vás láká bydlení zařízené v boho stylu a chcete to mít doma krásné, útulné a celkově příjemné, pak se vám určitě bude hodit několik praktických rad, jak správně na to.

Máme pro vás pár tipů, jaké maličkosti a kousky u vás doma nesmí chybět.

Přehozy a deky

Na pohovce či v posteli mají své čestné místo i nejrůznější deky, plédy a přehozy. Heboučký a měkoučký bytový textil má za úkol nejen rozzářit nábytek, ale zároveň ve vás evokovat pocit pohodlí.

Polštáře a polštářky

Jak již bylo zmíněno na začátku dnešního článku – bydlení zařízené v boho stylu je především o pohodlí. Proto by vám doma neměly chybět polštáře a polštářky všech tvarů a velikostí. Polštářky mohou být jednobarevné i vzorované, chlupaté a hladké, háčkované nebo vyšívané – zkrátka jakékoli.

Koberce a koberečky

Opomenout nesmíme ani koberce a koberečky, pro které u vás doma najdete místo prakticky kdekoli – hodí se pod konferenční stolek do obývacího pokoje, využijete je před vaší posteli v ložnici, pěkný kobereček můžete položit i před umyvadlo v koupelně. Stejně jako v případě polštářků mohou mít kusové koberce a koberečky různou velikost, tvar, barvu i motiv.

Rostliny a rostlinky

Pro bydlení zařízené v boho stylu jsou typické i nejrůznější zelené rostliny. Vsadit můžete nejen na sukulenty, ale klidně i na palmy, vhodné jsou malé i velké kaktusy.

Foto: Unsplash.com.

Autor

Zajistit si bydlení snů zpravidla není žádná legrace - a přes to - je to jeden z životních cílů většiny z nás. Problémy, kterými si procházíme při zařizování bydlení, řešily už generace před námi a podobné problémy čekají i naše potomky. Díky našemu portálu získáte spoustu cenných rad a tipů, díky kterým bude vaše cesta k bydlení snů o něco snadnější!