Válí se vám boty po celé předsíni? Vyřešte botník vkusně a moderně jednou pro vždy

Válí se vám boty po celé předsíni? Vyřešte botník vkusně a moderně jednou pro vždy

Rozházené boty, o které ve spěchu zakopáváte – to je velmi častý problém, se kterým se potýká mnoho domácností. Udržet v předsíni pořádek je mnohdy docela oříšek, zvláště pak v případě početné rodiny, kde má ještě navíc každý několik párů bot – a když se k tomu všemu u vás doma sejde návštěva, je zaděláno na skutečný problém. Jestliže i vy stále dokola zakopáváte o boty, je na čase s tím konečně něco udělat.

Jak dát botám konečně pořádné místo a postarat se o to, že se vám nebudou plést pod nohy? Botník lze vyřešit i vkusně, moderně a přitom prakticky a účelně. Potřebujete inspiraci? Několik tipů bychom pro vás měli, možná mezi nimi najdete ten pravý pro vaši domácnost.

Když máte málo místa

Je vaše předsíň opravdu maličká a vy tak musíte počítat každý centimetr, kterých rozhodně nemáte na rozdávání? Ani tak nemusíte přijít o možnost uschovat boty prakticky a tak, abyste v nich měli pořádek. Co třeba zavěsit botník na dveře? Nepřijdete tak o žádné cenné místo a boty i přesto budou mít řád!

Když máte doma kutila

Máte-li doma zručného kutila, kterému práce se dřevem není cizí, umí zacházet s kladívkem a dokáže zatlouci několik hřebíčků, pak vám doma v předsíni může vzniknout i něco takového. Co na tento botník říkáte?

Když chcete být originální

Pokud chcete být originální a blýsknout se něčím opravdu netradičním, můžete se vydat například i tímto směrem. Jsme přesvědčeni, že podobný botník bude mít doma jen málokdo, můžete tak být světlá výjimka a vaše návštěvy budou způsob úschovy bot u vás doma se zájmem obdivovat.

Když máte opravdu hodně bot

Patříte-li k majitelům vícero párů bot, nebo žijete v domácnosti, kde je vás více a každý z vás má několikery boty, budete určitě potřebovat spoustu úložného prostoru. Tehdy se jako nejlepší a nejefektivnější řešení nabízí poličky, které mohou pokrývat stěnu od podlahy až ke stropu.

Foto: Pexels.com, Pinterest.com.

Nikol Kolomazníková

Zařizování domácnosti je mou radostí a pro nelibost své rodiny neustále hýbu s nábytkem. Ráda Vám poradím s výběrem nábytku či zařízením interiéru, proto se na mě neváhejte obrátit v komentářích pod článkem. Budu se těšit na Vaše reakce!